Mona Studio

Mona Studio to 37 metrów kwadratowych do wynajęcia w rewitalizowanej kamienicy w Pruszkowie przy ul. Daszyńskiego 7/11. Studio składa się z głównej sali, która opcjonalnie otwiera się na kuchnię. Po wybraniu odpowiedniego wariantu wynajmu lub wcześniejszym ustaleniu nasi goście mogą korzystać z obu stref.

 

Mona to miejsce na sesje zdjęciowe, nagrania, kameralne warsztaty, spotkania biznesowe i inne – jesteśmy otwarci na potrzeby wynajmujących! Jeśli szukasz przestrzeni na swoje wydarzenie – odezwij się!

Klimatyczna cegła

Główna ściana z cegły ma szerokość 4,60 m, wysokość w pomieszczeniu to 3 metry. Cegła zdobi też całą ścianę z oknami. Pozostaje jeden z narożników, który stanowi czyste, białe tło.

Oświetlenie

Położenie kamienicy i zieleń za oknem dają poczucie intymności, ale odbierają światło – w Mona zwykle wspomagamy się dodatkowym oświetleniem, które jest dostępne dla wszystkich gości.

Wejście

Przy drzwiach wejściowych Mona Studio znajduje się szafa z frontami z luster, obok której usytuowana jest toaleta – miejsce na ew. przebranie się czy poprawienie makijażu.

Aranżacje

Aby umożliwić Wam większą ilość aranżacji, dysponujemy dodatkową ścianką zdobioną sztukaterią, którą po uzgodnieniu możemy przestawiać na potrzeby sesji (chyba, że jest wykorzystywana w przygotowanej przez nas – stałej, kilkumiesięcznej aranżacji).

Plan studio

Potrzebujesz więcej szczegółów żeby zaplanować swój pobyt w naszej przestrzeni? Przychodzimy z pomocą! Udostępniamy plan naszego studio.

Dojazd do Mona Studio

 

Mona Studio jest usytuowane w Pruszkowie przy ul. Daszyńskiego 7/11. To ulica jednokierunkowa, na której znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. W razie problemów z ich znalezieniem polecamy zatrzymywanie się także przy ul. Chopina i przejście do naszego studio skrótem między blokami.

Studio stanowi jedno z mieszkań w aktualnie remontowanej kamienicy - aby wejść do środka niezbędne jest wpisanie numeru '11' na domofonie. Mona znajduje się na pierwszym piętrze, bez windy. Prosimy również mieć na uwadze i uszanować spokój mieszkańców kamienicy.

Mona studio Pruszków kontakt