Święta w Mona Studio

Mona Studio w Pruszkowie możesz wynająć na godziny i pracować tu ze swoją ekipą, ale możesz też skorzystać z gotowego pakietu i o nic się nie martwić!

W takim przypadku Twoim zadaniem będzie jedynie rezerwacja dogodnego terminu i przygotowanie się do sesji (stylizacje/makijaż). Całą resztą zajmiemy się my.

Sesje świąteczne Pruszków

Aktualnie zapraszamy na sesje świąteczne w klimatycznie zagospodarowanej przestrzeni! Przygotowaliśmy dla Was: pikowaną kanapę otoczoną choinkami, starą szafę zdobioną gwiazdami i wiele innych.

WYNAJEM STUDIO
200 zł za pojedynczą godzinę
380 zł za 2 godziny
550 zł za 3 godziny
700 zł za 4 godziny
850 za 5 godzin
1020 za 6 godzin
1190 za 7 godzin

od 200 zł

SESJA ŚWIĄTECZNA
sesja w Mona z fotografem
30 minut sesji
10 ujęć
zdjęcia w formie elektronicznej
pocztówka w formie elektronicznej

430 zł

MAXI SESJA ŚWIĄTECZNA
sesja w Mona z fotografem
45 minut sesji
15 ujęć
zdjęcia w formie elektronicznej
5 zdjęć w formie drukowanej
pocztówka w formie elektronicznej i drukowanej (x3)

550 zł

Dojazd do Mona Studio

Mona Studio jest usytuowane w Pruszkowie przy ul. Daszyńskiego 7/11. To ulica jednokierunkowa, na której znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. W razie problemów z ich znalezieniem polecamy zatrzymywanie się także przy ul. Chopina i przejście do naszego studio skrótem między blokami.

Studio stanowi jedno z mieszkań w aktualnie remontowanej kamienicy - aby wejść do środka niezbędne jest wpisanie numeru '11' na domofonie. Mona znajduje się na pierwszym piętrze, bez windy. Prosimy również mieć na uwadze i uszanować spokój mieszkańców kamienicy.

Mona studio Pruszków kontakt